Automatització Industrial

Pneumàtica • Instrumentació • Automatismes • Smarthome

Twitter Facebook YouTube
MANRESA (BAGES)
Pol.Ind. Els Dolors
C/ Sallent 46-48
T. 93 873 71 00
manresa@tecnical.cat

IGUALADA (ANOIA)
França 20
T. 93 806 62 62
igualada@tecnical.cat
Inici Empresa Equip
Equip

Sergi Serrano

Cial. intern / Igualada

sserrano@tecnical.cat

Jordi Selga

Cial. intern / Manresa

jselga@tecnical.cat

Rubèn Castro

Tècnic / Manresa

rubencn@tecnical.cat

Joan Badia

Dir. comercial / Manresa

jbadia@tecnical.cat

Baldo Juàrez

Cial. intern / Igualada

baldo@tecnical.cat

Àngel Mompó

Tècnic / Manresa

angelmompo@tecnical.cat

Gerard Balcells

Tècnic / Igualada

gbalcells@tecnical.cat

Sílvia Rovira

Administració / Igualada

srovira@tecnical.cat

Ivan Cazorla

Comercial / Igualada

icazorla@tecnical.cat

Hector Martínez

Tècnic / Igualada

hector@tecnical.cat

Antònia Codina

Logística / Manresa

xmunoz@tecnical.cat

Anna Muncunill

Administració / Manresa

amuncunill@tecnical.cat

Oriol Reguant

Tècnic / Manresa

oreguant@tecnical.cat

David Torner

Dir. tècnic / Igualada

dtorner@tecnical.cat

Sergi Espinosa

Comercial / Igualada

sespinosa@tecnical.cat

Imma Medina

Administració / Manresa

imedina@tecnical.cat

Xavier Muñoz

Cial. intern / Manresa

xmunoz@tecnical.cat

Anna Calixto

Cial. intern / Manresa

calixto@tecnical.cat

Josep Mª Franquesa

Dir. comercial / Igualada

franquesa@tecnical.cat

Manel Lavado

Comercial / Manresa

lavado@tecnical.cat

Josep Peramiquel

Dir. tècnic / Manresa

joseppb@tecnical.cat

Francesc Mateos

Comercial / Manresa

fmateos@tecnical.cat

Lluís Màrquez

Cial. intern / Manresa

lluis@tecnical.cat

Roger Simon

Comercial / Manresa

rsimon@tecnical.cat

Maribel Monter

Administració / Manresa

manresa@tecnical.cat

Albert Giralt

Logística / Manresa

agiralt@tecnical.cat



COMPARTEIX AQUESTA PÀGINA

INSTAL·LACIONS

INSTAL·LACIONS

Ens trobaràs a Manresa i Igualada

Visita virtual
ATENCIÓ AL CLIENT

ATENCIÓ AL CLIENT

Estarem encantats de resoldre't qualsevol dubte

Contacta'ns